Çalışmalar

En son çalıştığım şirkette back-end ağırlıklı olarak çalıştım, bu yüzden paylaşabileceğim bir web sitesi yok. Burda daha önceki çalıştığım ajans şirketinde yaptığım projelerin birkaçını sergiliyorum. Bu projelerin haricinde onlarca kurumsal ve özel web sitesi, e-ticaret, haber ve network marketing, turizm altyapıları hazırlığı ve geliştirmesi ile ilgili çalışmalar yaptım. Daha fazla bilgi almak ve projeni benimle hayata geçirmek için iletişim sayfasını kullanabilirsin.

Vidoport, Online Eğitim PortalıTasarım & Yazılım & Geliştirme / Mart 2015 - Ocak 2021

Udemy, Lynda, Vidobu gibi online eğitim hizmeti veren platformlara benzer bir yapıda kullanıcılarına hizmet veriyor. İçerisinde diğer platformlara göre daha gelişmiş özellikler sunarak hem öğrencilere hem de eğitmenlere farklı bir deneyim yaşatıyor.

Real Broker, Emlak PortalıYazılım & Geliştirme / Ocak 2020 - Mart 2020

Sahibinden.com emlak alt yapısının baz alındığı, özel bir firmaya ait emlak ilanlarının sergilendiği ve içerisinde geniș bir ilan yönetim portföyü sunan, ekstra olarak da bayilik altyapısı da eklenmiş bir portal.

Otokontrol, Araç Ekspertiz SistemiYazılım & Geliştirme / Haziran 2018 - Şubat 2020

Bir araç ekspertiz firmasının uyguladığı tüm işlem adımlarını tablet ve pc üzerinden sisteme aktarıp işlemler sonlandığı zaman çıkan raporu sistem üzerinden alıp müşteriye sunar. İçerisinde müşteri talep ekranı, ekspertiz rapor sonucu sms ve e-posta bilgilendirmesi gibi farklı hizmetlerde veriyor.

Namlı Truzim, CRM & Ön Muhasebe OtomasyonuYazılım & Geliştirme / Temmuz 2019 - Aralık 2019

İçerisinde; öğrenci/personel aylık servis ödemeleri, güzergah fiyatlama ve yakıt/km hesaplama, tașıma ücretleri, araç MTV, sigorta, vergi, ceza, bakım, personel giderleri, sigorta takip, parça takip vb. ișlemler ve ön muhasebe de bulunan bir sistem.

Kukuroğlu, İplik Üretim Takip Sistemi (Otomasyon)Yazılım & Geliştirme / Haziran 2019 - Ekim 2019

Bir tekstil fabrikasında bulunan iplik üretim bandlarının sistem takip ve yönetimini sağlamak için kullanılan, kapalı devre olarak çalışan bir sistem.

Anademir, İnșaat Takip OtomasyonuYazılım & Geliştirme / Ocak 2019 - Nisan 2019

İnșaat firmasının projede ki tüm süreçleri; personel, malzeme takibi, çalıșma süreleri, iș takibi yapabileceği, stok ve tedarik etme gibi özellikleri bulunan bir otomasyon alt yapısı sunuyor.

Sorunneydi, Hizmet PortalıTasarım & Yazılım & Geliştirme / Mayıs 2018 - Eylül 2019

Armut.com benzeri bir altyapısı ile farklı kategoride hizmet sunan firmaları tek bir çatı altında toplayarak Türkiye geneli hizmet veren online bir sistem.

Özem, Zeytin Yağı Sıkım Takip Sistemi (Otomasyon)Yazılım & Geliştirme / Ocak 2018 - Mayıs 2018

Fabrikadaki üretim bandını online sisteme aktararak bir zeytinyağının olușumunu ișleyen; mal giriși, tedarikçi giriși, tarla bilgileri, hava durumu bilgileri, sıkım, bekletme, șișeleme, paketleme vb. raporların ve ișlemlerin yürütüldüğü sistem.

Parçatalebi, Hizmet PortalıYazılım & Geliştirme / Haziran 2017 - Ekim 2017

Armut.com mantığında çalışan fakat sadece araba parçalarına ait hizmet desteği veren bir yazılım otomasyonu. Hizmet veren firma kendine ait marka ve kategori seçerek gelen isteklere talep oluşturabilmekte ve kullanıcı ile birebir iletişime geçmekte.

Bilisim.tv, Online EğitimTasarım & Yazılım & Geliştirme / Mart 2016 - Mart 2017

Vidobu gibi online eğitim hizmeti veren platforma benzer bir yapıda kullanıcılarına ve firmalara özel eğitim hizmeti sağlıyor.