Deneyimler

+10 yıllık meslek hayatımın başlangıçından - sonuna doğru, görev aldığım pozisyonlar, yaptığım işler ve kullandığım teknoloji / araçlar hakkında kısa kısa bilgiler vermek istedim. Görev aldığım süre boyunca, bulunduğum konum ve iş ayırmaksızın her görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştım.

10/2020 - ..., İstanbul

Modanisa

, Yazılım Geliştirici

Firma bünyesinde bulunan sistemlerde geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını yürütüyorum. Yeni yazılacak sitemlerin planlanması ve uygulanmasında görev alıyorum.

(#Pure PHP, #Codeigniter, #Symfony, #MySQL, #CSS ..)

09/2012 – 08/2020, DenizliHașem Bilgi Teknolojileri

Yazılım Geliştirici
Haziran 2019 – Ağustos 2020

Ağırlıklı olarak front-end teknolojileri üzerinde araştırma, uygulama, proje geliştirme ve yeni teknolojiler hakkında arge çalışmalarını yürütme görevinde bulundum. Ayriyeten ekip içi liderlik yapma, eğitim seminerlerine katılma ve şirket içi yeni teknolojiler konusunda personele eğitim verme üzerine görev aldım.

(#Pure PHP, #Codeigniter, #Laravel, #Symfony, #MySQL, #Vue, #React, #NextJs, #Gridsome, #CSS, #Sass ..)

Kıdemli PHP Programcı
Haziran 2017 – Haziran 2019

PHP frameworkleri ve güncel yazılım teknolojilerini kullanarak; E-Ticaret, CRM & CMS, Network Marketing ve Haber yazılımları sistemlerine ait alt yapı hazırlama, paket haline getirme, geliştirme ve son kullanıcıya sunumunu organize ettim.

(#Pure PHP, #Codeigniter, #Laravel, #MySQL, #CSS, #Jquery, #Photoshop ..)

PHP Geliştirici
Haziran 2015 – Haziran 2017

PHP ile yazılan özel, kurumsal sitelerin geliştirilmesi yeni versiyonlara geçiş işlemlerini hazırladım. E-Ticaret sistemlerine modül, banka ve kargo entegrasyon işlemlerini yaptım.

(#Pure PHP, #Codeigniter, #MySQL, #CSS, #Jquery, #Photoshop)

PHP Web Geliştirici
Haziran 2013 – Haziran 2015

Pure PHP ile hazırlanmış kurumsal web sayfaları hazırlama, tasarımsal ve yazılımsal geliştirmeler üzerine çalıştım. Şirket içi kullanılan panelin yeni versiyona geçirme ve oluşabilecek yazılımsal zafiyetleri kapatmaya yönelik çalışmalar yaptım.

(#Pure PHP, #OOP, #MySQL, #CSS, #Jquery, #Photoshop)

Stajyer
Eylül 2012 – Haziran 2013

Php ile hazırlanmıș basit web sayfalarını oluşturma, içerik yönetim ekranı hazırlama ve görsel düzenlemeler yaptım. Pure PHP yazılan panellerde sql-injection açıklarını kapattım.

(#Pure PHP, #MySQL, #CSS, #Photoshop)